• Prodej vín s rodokmenem
  • OCHUTNÁVKY VÍN
  • Společenské akce
 

Slovenský dostihový den

21. 08. 2012 - 21. 08. 2013

 

 

Slovenský dostihový den se nesl ve výborné náladě. Počasí bylo na jedničku a naši hosté se velice dobře bavili v lóži s nádherným výhledem na pardubické závodiště, kde měli všechny dostihy jako na dlani.Tento den přijala pozvání Olympijská medailistka na 400metrů z Londýna Zuzana Hejnová. Zuzana potěšila všechny přítomné a ukázala nám nádhernou medaili a Oldřich Bujnoch jí poté pasoval na sekáče Champagne. Sekání jí šlo neméně dobře jako běhání na Olympijském stadionu a sťala hrdlo lahve jako pravý rytíř.

Také k nám zavítal prezident Asociace hotelů a restaurací České republiky Václav Stárek. I pan Stárek a AHR se zasloužili o to, že naše lóže měla svůj vlastní dostih a mohli jsme fandit krásnému závodu. Tento den nám na koních v sedle chyběl osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa, ale naštěstí nám nechyběl v naší společnosti a mohli jsme s ním promluvit třeba i jeho famózním hřebci a anglickým plnokrevníkovi Tiumenovi. Jestlipak pan Váňa přidá do sbírky další titul a ukáže nám jak se má ve sportu správně bojovat? Můžeme jen litovat, že se podobný dostih neběží také na Olympiádě.

V hlavním dostihu opět zazářil kůň Trezor, který nepochybně bude velký soupeř i pro Tiumena. Na Velké pardubické se máme určitě na co těšit.

  • Oldřich Bujnoch s olympijskou medailistkou Zuzanou Hejnovou a osminásobným vítězem Velké Pardubické
  • Josef Váňa s Oldřichem Bujnochem v dobré náladě
  • Dvě sportovní hvězdy s prezidentem AHR Václavem Stárkem