• Prodej vín s rodokmenem
  • OCHUTNÁVKY VÍN
  • Společenské akce
 

Setkání partnerů na Pardubickém zámku

28. 11. 2012 - 28. 11. 2012

 

 

Dne 28. listopadu 2012 jsme jako poděkování našim partnerům připravili společenský večer v Rytířských sálech pardubického zámku.

Pozvaní hosté se mohli na začátku večera potěšit krátkým koncertem žesťového souboru TRUMPET TUNE pod taktovkou Romana Faltyse.

Výkon souboru s věkovým průměrem devět let byl excelentní a dočkal se bouřlivého potlesku.

Naše přítelkyně, skvělá zpěvačka, herečka a zároveň velká sportovnyně Světlana Nálepková přijela také podpořit Pardubický vinařský půlmaraton.

Pro naše hosty, bez kterých by se tento krásný městský závod nemohl uskutečnit, zazpívala úchvatné šansony. V prostorách Rytířských sálů se její tóny úchvatně nesly a její zpěv se stal dechberoucím zážitkem.

Večer s sebou samozřejmě nesl sportovní atmosféru. Náš sportovní sponzor RONHILL přivezl běžecké oblečení včetně špičkových závodních bot nebo rekreačních kšiltovek.

Abychom mohli toto oblečení dobře představit, pozvali jsme studenty chrudimského gymnázia. Ti nám předvedli módní přehlídku, na které modely vynikly. Komentování přehlídky se ujmul Oldřich Bujnoch a ve veselém a vtipném duchu jí také představil.

Hosté se příjemně bavili u dobrého vína vinařství Vinium Velké Pavlovice. Na závěr večera proběhla dražba diplomů podepsaných panem prezidentem Václavem Klausem.

Peníze, za které se tyto diplomy vydražily, poputují na podporu Pardubického vinařského půlmaratonu a mistrovství České republiky.

Děkujeme všech sponzorům, že podporují sport pro širokou veřejnost. Doufejme, že každým rokem se počet závodníků bude zvyšovat jako dosud a my tím přispějeme ke zdraví a radosti z pohybu.